DATE DE CONTACT




         Biblioteca Judeteana "Ovid Densusianu" Hunedoara Deva


      Sediul central
             Adresa postala:
                 330025 Deva
                 str. 1 Decembrie, nr. 26
                 jud. Hunedoara

              Telefon si fax:  0254 216 457; 0345 101 131
          
Vezi harta marita


             Pagina web:  www.bibliotecadeva.ro

             Posta electronica:
                    Biblioteca - bibliotecadeva@upcmail.ro; biblioteca.deva@yahoo.com
                    Sectia de Imprumut - imprumut@bibliotecadeva.ro
                    Sala de Lectura - lectura@bibliotecadeva.ro
                    Sectia de Arta si Carte Franceza - arta@bibliotecadeva.ro
                    Imprumut Carte pentru Copii - copii@bibliotecadeva.ro
                    Compartiment Informare Bibliografica si Comunitara - referinte@bibliotecadeva.ro
                    Compartiment Completare, Evidenta - evidenta@bibliotecadeva.ro
                    Serviciul Contabilitate - contabilitate@bibliotecadeva.ro
                    Achizitii publice - achizitii.publice@bibliotecadeva.ro
                    Compartiment Administrativ - administrativ@bibliotecadeva.ro


       Filiala nr. 1
          Cartier Dacia, b-dul 22 Decembrie, Bl. 41, parter,
          telefon: 0354 101 130
          


       Filiala nr. 2
          Cartier Viile Noi, str. 16 Februarie, nr. 1,
          telefon: 0354 100 032
          


       Filiala nr. 3
          Grupul Scolar "Teglas Gabor", str. Anemonelor, nr. 57A,
          telefon: 0354 100 156
          


       Filiala nr. 4
          str. Ulita Mare, nr. 115, CRISTUR,
          telefon: 0354 109 998
          


       Filiala nr. 5 "Coltul Chinezesc"
          Deva Mall, etaj 2,
          telefon: 0354 401 779
          posta electronica: coltul_chinezesc@bibliotecadeva.ro
          




Prima Pagina Pagina anterioara